• car001.png
  • car002.png
  • car003.png
  • car004.png
  • car005.png
  • car006.png
  • car007.png
  • car008.png
  • car009.png

Поштовани ученици, родитељи и колеге,

Тестирање ученика у оквиру ПИСА 2018 истраживања одржаће се у уторак, 8.маја и петак, 11.маја 2018. год. са почетком у 12 часова, по распореду који дајемо у наставку. Сви ученици који датог дана учествују на тестирању ОСЛОБОЂЕНИ су наставе НА ДАН ТЕСТИРАЊА И ДАН ПРЕ ТОГА, како би одморни и растерећени приступили тестирању.

Молимо ученике да дођу око 11:40 испред наведеног кабинета информатике (кабинет 8 или 13), како би благовремено заузели места и били спремни за почетак рада.

Желимо свима пуно успеха!

Ученик

Одељење

Датум

Дан

Час

Кабинет

Војводић Жељана

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Драгаш Александар

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Ефенбергер Кристина

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Кљутић Катарина

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Кршев Иван

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Миљановић Јелена

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Панков Стеван

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Шанта Матија

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Шкрбић Марија

I-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Видовић Павле

I-2

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Воргучић Соња

I-2

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Квргић Јована

I-2

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Кнежевић Алекса

I-2

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Краљевић Вања

I-2

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Ранић Ненатка

I-2

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Шевић Стефан

I-2

8.мај 2018.

уторак

12:00

8

Бајић Угљеша

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Батар Тамара

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Вуковић Невена

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Вучуровић Марко

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Матијевић Тодор

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Недић Илија

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Поповић Данијела

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Поповић Марко

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Узелац Лидија

I-3

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Арсин Јован

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Ђоговић Огњен

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Јошиковић Јован

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Марковић Јана

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Новаковић Дејана

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Ракић Милош

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Рогановић Ања

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Тркуља Стефан

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Чупковић Нађа

I-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Брзак Милица

I-5

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Вулић Нађа

I-5

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Вучинић Матија

I-5

11. мај 2018.

петак

12:00

8

Лазић Анастасија

I-5

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Милошевић Александар

I-5

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Миљанић Марина

I-5

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Сератлић Душан

I-5

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Алваџин Андреј

I-6

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Добријевић Јана

I-6

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Иштванов Анастасиа

I-6

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Миљатовић Марко

I-6

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Мичић Нађа

I-6

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Плавшић Александра

I-6

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Станчевић Огњен

I-6

11. мај 2018.

петак

12:00

13

Бајић Дмитар

II-1

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Ковачевић Катарина

II-3

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Новевски Владан Влада

II-4

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Спремо Емилија

II-5

8.мај 2018.

уторак

12:00

13

Тошић Лена

II-5

8.мај 2018.

уторак

12:00

13