• car001.png
  • car002.png
  • car003.png
  • car004.png
  • car005.png
  • car006.png
  • car007.png
  • car008.png
  • car009.png

Odvojena od gradske buke, velika, nova i prostrana škola sa radom samo u jednoj smeni i podjednakom zastupljenošću prirodnih i društvenih predmeta, Gimnazija "Laza Kostić" tokom protekle dve decenije postala je prepoznatljiva po školskom teatru i pozorišnoj sali po čemu je jedinstvena gimnazija u regionu. Овако је описана наша школа у емисији РТВ-а "Ја бирам", а коју сте могли погледати 2.јуна 2018. године.

Mnogo je glumaca svoje prve aplauze dobilo baš u "Lazinoj gimnaziji", a sadašnja generacija je, zahvaljujući dobroj saradnji sa Nižnjim Novgorodom imala tu privilegiju da predstavu odigra i u dalekoj Rusiji.

Целокупну емисију можете погледати на сајту РТВ-а, преко следећег линка.