Заједничким радом ученици и професори су и ове године на занимљив и креативан начин представили нашу школу на Сајму образовања.
Штанд је био изузетно посећен, а будући средњошколци су могли да се упознају са научним пројектима из информатике и физике који су били изложени на нашем штанду.

Биолошка секција је привукла изузетну пажњу израдом цветних декорација којим је и  украсила наш изложбени простор.

На турниру у баскету, који се организује у оквиру сајамске манифестације, екипа наших кошаркаша је освојила друго место и добила сребрну медаљу.

Комисија за вредновање квалитета образовних  установа нашој школи је ове године доделила златну медаљу.

У оквиру професионалне оријентације наши матуранти су заједно са педагогом школе  посетили штандове факултета и виших школа.