Обавештавамо заинтересоване ученике и родитеље да ће у периоду од 12. до 15. априла 2021. године, моћи да поднесу електронску пријаву за полагање пријемног испита за упис у специјализована одељења гимназија и стручних школа, преко портала Моја школа (mojasrednjaskola.gov.rs).

У нашој школи то је одељење за ученике са посебним способностима за аудио-визуелну и сценску уметност.

Сви заинтересовани, који се не пријаве електронским путем, своје пријаве у папирном облику моћи ће да поднесу 15. и 16. априла 2021. године, у средњим школама које имају специјализована одељења, као и у уметничким школама.

У складу са Конкурсом за упис ученика у средње школе за школски 2021/2022. годину, пријемни испити ће се одржати између 7. и 16. маја 2021. године, а ове године ће по први пут резултати бити доступни путем интернета.