Седамнаести међународни сајам образовња „Путокази“  у организацији Новосадског сајма је одржан 9 и 10. марта 2022.  Наша школа је  имала прилику и задовољство да учествује и  да прикаже заједнички рад наставника и ученика наше школе.

Креативна идеја професора ликовне уметност Миленка Јовића је привукла велику пажњу посетилаца.

Ученици одељења сценске и аудио-визуелне уметности и њихова професорка Соња Младенов Лештар су на  интересантан начин приказали занимљиве сценске вежбе.

Штанд наше школе су  посетили бројни ученици основних и средњих школа и њихови наставници.
У оквиру професионалне оријентације наши матуранти су се додатно информисали о могућностима уписа на жељене факултете, академије и више школе. Информације које су биле непоходне нашим матуратима су везане за полагање пријемних испита, начина студирања и могућностима запослења након завршеног факултета.
Наше матуранткиње су учестовале у едукацији „Оснаживање девојчица и девојака за бављење науком и предуетништвом“ у организацији УНС   „Срна“.
По завршетку манифестације наша школа је добила велику златну медаљу за квалитет рада установе. коју је за школу преузела помоћник директора Весна Зечевић.