Како је било и најављено ("МОБИЛНИ ДЕЧЈИ ТЕХНОПАРК „КВАНТОРИЈУМ“ У СРБИЈИ"), у среду 18. децембра наша школа је била домаћин мобилног техно-парка „Кванториум“.  Преко  две стотине наших ученика прошло је кроз овај парк – неки су посетили само његов мобилни део – лабораторију на точковима, у којој су се упознали са радом четири 3-Д штампача,  уређајем за ласерско гравирање и резање дрвета, метала и пластике, док су неки учествовали у радионицама из области роботике и виртуелне реалности.

Љубазна и предусретљива екипа предавача и сарадника је на доступан и стручан начин одговорила на свако питање и дала мноштво занимљивих и корисних информација.

Упућујемо срдачну захвалност и њима, и свима који су омогућили да будемо део овог корисног и занимљивог пројекта.

Захваљујемо се и свим нашим ученицима-учесницима, а посебно Анастасији Марковој и Андријани Јовановић за драгоцену помоћ у превођењу, те професорима Игору Перковићу, Јелени Габрић и Милени Алексић, као и помоћним радницима наше школе.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГАЛЕРИЈУ СЛИКА СА ОВИХ ЗАНИМЉИВИХ РАДИОНИЦА!